Medzištátne stretnutie v atletike dorastu 2019 - CZE, HUN, SLO, SVK, 13.7. 2019 Trnava

Umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Patrik Nemčok

5000 m chôdza

22:05,19 min.

Majstrovstvá Slovenska v atletike dorastu, 6.7. 2019 Košice

Umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Patrik Nemčok

5000m chôdza dorastenci

23:33,31 min.

4. miesto

Filip Krestianko

5000m chôdza dorastenci

27:30,48 min.

5. miesto

Richard Pastorek

5000m chôdza dorastenci

29:30,97 min.

5. miesto

Barbora Brnáková

5000m chôdza dorastenky

30:09,83 min.

6. miesto

Annamária Masaryková

5000m chôdza dorastenky

31:44,13 min.

7. miesto

Nina Poštová

5000m chôdza dorastenky

32:29,77 min.

22. ročník Medzinárodný chodecký míting, 2.6. 2019 Hlohovec

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Matúš Latinák

1 km prípravka chlapci

7:15 min.

  1. miesto

Šimon Bátovský

1 km najmladší žiaci

5:15 min.

2. miesto

Lukáš Kristián Kara

1 km prípravka chlapci

9:30 min.

2. miesto

Laura Erneková

1 km prípravka dievčatá

6:03 min.

2. miesto

Nina Knoppová

1 km najmladšie žiačky

5:56 min.

2. miesto

Kristína Zámečníková

1 km mladšie žiačky

4:48 min.

2. miesto

Michal Duda

2 km starší žiaci

9:00 min.

2. miesto

Peter Zámečník

3 km veteráni

15:55 min.

3. miesto

Alžbeta Perichtová

1 km prípravka dievčatá

6:04 min.

3. miesto

Jakub Mažgút

1 km mladší žiaci

5:08 min.

3. miesto

Bibiána Jančová

1 km mladšie žiačky

5:08 min.

3. miesto

Filip Krestianko

2 km starší žiaci

5:08 min.

3. miesto

Boris Krestianko

3 km veteráni

16:06 min.

50. ročník Záhorácka dvadsiatka 2019, 1.6. Borský Mikuláš

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Matúš Latinák

1 km prípravka chlapci

7:26 min.

  1. miesto

Dominika Pernická

1 km prípravka dievčatá

5:09 min.

  1. miesto

Šimon Bátovský

1 km najmladší žiaci

5:04 min.

  1. miesto

Nina Knoppová

1 km najmladšie žiačky

5:42 min.

  1. miesto

Kristína Zámečníková

2 km mladšie žiačky

11:09 min.

2. miesto

Lukáš Kristián Kara

1 km prípravka chlapci

8:37 min.

2. miesto

Bibiána Jančová

2 km mladšie žiačky

11:17 min.

3. miesto

Jakub Mažgút

2 km mladší žiaci

12:04 min.

3. miesto

Miriam Lapinová

5 km veteránky

35:35 min.

3. miesto

Boris Krestianko

5 km veteráni

23:02 min.

45 th International Race Walking Festival Alytus 2019, 18.5. 2019, Litva

Umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

2. miesto

Patrik Nemčok

5 km chôdza dorastenci

23:10 min.

3. miesto

Michal Duda

3 km chôdza starší žiaci

15:07 min.

6. miesto

Bibiána Jančová

1 km chôdza mladšie žiačky

5:24 min.

7. miesto

Nina Poštová

3 km chôdza staršie žiačky

17:29 min.

Kristína Zámečníková

1 km chôdza mladšie žiačky

DSQ

Revúcke chodecké preteky, 13.4. 2019, Revúca

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Adam Masár

500 m chlapci 2010 a ml.

2:53 min.

  1. miesto

Dominika Pernická

500 m dievčatá 2010 a ml.

2:32 min.

  1. miesto

Nina Knoppová

500 m dievčatá 2008/09

2:40 min.

  1. miesto

Šimon Bátovský

500 m chlapci 2008/09

2:30 min.

  1. miesto

Jakub Mažgút

1 km chlapci 2006/07

5:32 min.

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1 km dievčatá 2006/07

4:59 min.

  1. miesto

Nina Poštová

1 km dievčatá 2004/05

5:08 min.

  1. miesto

Jakub Bátovský

1 km chlapci 2004/05

4:31 min.

  1. miesto

Patrik Nemčok

5 km muži

22:47 min.

  1. miesto

Miriam Lapinová

5 km veteránky

22:47 min.

2. miesto

Lea Fusková

500 m dievčatá 2010 a ml.

2:47 min.

2. miesto

Ema Škvarková

500 m dievčatá 2008/09

2:42 min.

2. miesto

Richard Zámečník

500 m chlapci 2008/09

2:35 min.

2. miesto

Bibiana Jančová

1 km dievčatá 2006/07

5:16 min.

2. miesto

Richard Pastorek

1 km chlapci 2004/05

4:59 min.

2. miesto

Lucia Rusková

5 km ženy

27:18 min.

2. miesto

Boris Krestianko

5 km muži

27:24 min.

3. miesto

Annamária Masaryková

5 km ženy

30:57 min.

3. miesto

Alžbeta Perichtová

500 m dievčatá 2010 a ml.

2:50 min.

3. miesto

Matúš Latinák

500 m chlapci 2010 a ml.

3:17 min.

3. miesto

Paulína Bartovičová

500 m dievčatá 2008/09

2:44 min.

3. miesto

Barbora Brnáková

1 km dievčatá 2004/05

5:12 min.

3. miesto

Peter Zámečník

5 km muži

27:46 min.

Medzištátne stretnutie chodcov v Poděbradoch, 6.4. 2019, Poděbrady

Umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Patrik Nemčok

5 km chôdza dorastenci

21:51 min.

5. miesto

Jakub Bátovský

5 km chôdza dorastenci

24:43 min.

9. miesto

Michal Duda

5 km chôdza dorastenci

25:14 min.

11. miesto

Filip Krestianko

5 km chôdza dorastenci

25:51 min.

29. miesto

Annamária Masaryková

5 km chôdza dorastenky

29:37 min.

31. miesto

Nina Poštová

5 km chôdza dorastenky

30:17 min.

32. miesto

Lucia Rusková

10 km chôdza juniorky

56:21 min.

33. miesto

Barbora Brnáková

5 km chôdza dorastenky

30:31 min.

34. miesto

Michaela Beličková

5 km chôdza dorastenky

30:50 min.

35. miesto

Nikoleta Ševčíková

10 km chôdza juniorky

1:02:20

Dudinská 50tka, medzinárodné preteky v atletickej chôdzi, 23.3.2019, Dudince

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Dominika Pernická

1 km chôdza najmladšie žiačky

5:29 min.

  1. miesto

Richard Zámečník

1 km chôdza najmladší žiaci

5:27 min.

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1 km chôdza mladšie žiačky

4:44 min.

2. miesto

Ema Kováčiková

1 km chôdza najmladšie žiačky

5:43 min.

2. miesto

Michal Ivanič

1 km chôdza najmladšie žiačky

5:43 min.

2. miesto

Patrik Nemčok

10 km chôdza dorastenci

46:49 min.

2. miesto

Boris Krestianko

5 km chôdza veteráni

27:43 min.

3. miesto

Nina Knoppová

1 km chôdza najmladšie žiačky

5:44 min.

3. miesto

Tomáš Tkáč

1 km chôdza najmladší žiaci

5:55 min.

3. miesto

Jakub Mažgút

1 km chôdza mladší žiaci

5:45 min.

3. miesto

Peter Zámečník

5 km chôdza veteráni

29:43 min.

Halové Majstrovstvá SsAZ dorastu, starších, mladších a najmladších žiakov, 16.2.2019, Banská Bystrica

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Patrik Nemčok

3000m chôdza dorastenci

14:22,46

  1. miesto

Annamária Masaryková

3000m chôdza dorastenky

18:27,93

  1. miesto

Jakub Mažgút

1000m chôdza mladší žiaci

5:27,98

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1000m chôdza mladšie žiačky

4:57,19

  1. miesto

Šimon Bátovský

1000m chôdza najmladší žiaci

5:05,69

  1. miesto

Dominika Pernická

1000m chôdza najmladšie žiačky

5:15,15

2. miesto

Filip Krestianko

3000m chôdza dorastenci

16:05,81

2. miesto

Jakub Bátovský

2000m chôdza starší žiaci

9:39,44

2. miesto

Nina Poštová

2000m chôdza staršie žiačky

10:56,32

2. miesto

Bibiána Jančová

1000m chôdza mladšie žiačky

5:14,80

2. miesto

Richard Zámečník

1000m chôdza najmladší žiaci

5:30,17

2. miesto

Nina Knoppová

1000m chôdza najmladšie žiačky

5:44,0

3. miesto

Michal Duda

2000m chôdza starší žiaci

9:50,90

3. miesto

Samuel Harman

1000m chôdza najmladší žiaci

5:36,26

3. miesto

Ema Škvarková

1000m chôdza najmladšie žiačky

6:12,37

Majstrovstvá Slovenska v chôdzi dorastu, mužov, žien a veteránov, 27.1.2019, Bratislava

Umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Patrik Nemčok

3000 m chôdza dorastenci

12:58,74

  1. miesto

Boris Krestianko

3000 m chôdza veteráni

15:51,65

2. miesto

Jakub Bátovský

3000 m chôdza dorastenci

15:37,67

3. miesto

Filip Krestianko

3000 m chôdza dorastenci

15:47,12

3. miesto

Peter Zámečník

3000 m chôdza veteráni

16:16,18

4. miesto

Michal Duda

3000 m chôdza dorastenci

15:57,88

5. miesto

Nikoleta Ševčíková

3000 m chôdza ženy

18:39,16

6. miesto

Bibiána Jančová

3000 m chôdza dorastenky

17:51,44

6. miesto

Richard Pastorek

3000 m chôdza dorastenci

16:31,76

7. miesto

Kristína Zámečníková

3000 m chôdza dorastenky

17:54,02

8. miesto

Annamária Masaryková

3000 m chôdza dorastenky

17:54,34

8. miesto

Brook Simons

3000 m chôdza dorastenci

17:05,18

9. miesto

Michaela Beličková

3000 m chôdza dorastenky

17:54,45

10. miesto

Barbora Brnáková

3000 m chôdza dorastenky

18:01,30

11. miesto

Henrieta Pastoreková

3000 m chôdza dorastenky

18:06,01

19. miesto

Michaela Lapinová

3000 m chôdza dorastenky

21:25,16

Majstrovstvá Slovenska v chôdzi starších žiakov a juniorov, Pohár Mateja Tótha mladších žiakov, Banská Bystrica, 4.1.2019

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Filip Krestianko

2000m chôdza starší žiaci

9:52,50

  1. miesto

Šimon Bátovský

1000m chôdza mladší žiaci

4:57,66

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1000m chôdza mladšie žiačky

5:07,76

2. miesto

Patrik Nemčok

5000m chôdza juniori

23:13,29

2. miesto

Lukáš Rosenbaum

1000m chôdza mladší žiaci

4:59,45

2. miesto

Dominika Pernická

1000m chôdza mladšie žiačky

5:22,69

3. miesto

Lucia Rusková

3000m chôdza juniorky

16:22,98

3. miesto

Richard Zámečník

1000m chôdza mladší žiaci

5:22,10

3. miesto

Bibiána Jančová

1000m chôdza mladšie žiačky

5:32,02

Majstrovstvá Slovenska dorastu, Banská Bystrica, 23.6. 2018

Umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

3. miesto

Patrik Nemčok

5000m chôdza dorastenci

23:40,10

4. miesto

Richard Pastorek

5000m chôdza dorastenci

31:48,67

6. miesto

Lucia Rusková

5000m chôdza dorastenky

30:09,79

8. miesto

Michaela Beličková

5000m chôdza dorastenky

31:48,68

12. miesto

Ivan Sucháň

800m dorastenci

02:16,75

Medzinárodné chodecké preteky, Simnas, Litva, 9.6.2018

Umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Patrik Nemčok

3 km chôdza chlapci U16

13:48

2. miesto

Kristína Zámečníková

1 km chôdza dievčatá U14

4:51

6. miesto

Lucia Rusková

5 km chôdza ženy U18

30:42

7. miesto

Michaela Beličková

3 km chôdza dievčatá U16

18:06

9. miesto

Michal Duda

3 km chôdza chlapci U16

16:26

II. ročník chodeckých pretekov o pohár Jozefa Pribilinca, Žiar nad Hronom, 1.6. 2018

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Dominika Pernická

500m chôdza prípravka dievčatá

2:36

  1. miesto

Richard Zámečník

500m chôdza prípravka chlapci

2:40

  1. miesto

Jakub Mažgút

1 km chôdza najmladší žiaci

5:17

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1 km chôdza najmladšie žiačky

5:28

  1. miesto

Patrik Nemčok

3 km chôdza starší žiaci

13:10

2. miesto

Lea Fusková

500m chôdza prípravka dievčatá

2:40

2. miesto

Michal Ivanič

500m chôdza prípravka chlapci

2:41

2. miesto

Michal Duda

3 km chôdza starší žiaci

15:50

2. miesto

Boris Krestianko

3 km chôdza veteráni

17:28

3. miesto

Adam Masár

500m chôdza prípravka chlapci

2:51

3. miesto

Samuel Harman

1 km chôdza najmladší žiaci

6:10

3. miesto

Filip Krestianko

3 km chôdza starší žiaci

16:52

3. miesto

Lucia Rusková

5 km chôdza dorastenky

30:28

Pohár Jozefa Pribilinca za najhodnotnejší výkon

Patrik Nemčok

Medzinárodný chodecký míting, Hlohovec 27.5.2018

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Richard Zámečník

1 km chôdza prípravka chlapci

5:27

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1 km chôdza najmladšie žiačky

5:04

2. miesto

Lukáš Kara

1 km chôdza prípravka chlapci

9:36

2. miesto

Dominika Pernická

1 km chôdza prípravka dievčatá

5:59

2. miesto

Michal Duda

2 km chôdza starší žiaci

9:55

2. miesto

Michal Duda

2 km chôdza starší žiaci

9:55

3. miesto

Samuel Libiak

1 km chôdza najmladší žiaci

5:29

3. miesto

Filip Krestianko

2 km chôdza starší žiaci

11:00

Záhorácka dvadsiatka, Borský Mikuláš 26.5.2018

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Richard Zámečník

1 km chôdza prípravka chlapci

5:38

  1. miesto

Dominika Pernická

1 km chôdza prípravka dievčatá

5:55

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1 km chôdza najmladšie žiačky

5:07

  1. miesto

Patrik Nemčok

3 km chôdza starší žiaci

13:57

3. miesto

Samuel Libiak

1 km chôdza najmladší žiaci

5:17

Medzištátne stretnutie Poděbrady 2018, Poděbrady 7.4.2018

Umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Patrik Nemčok

5 km chôdza dorastenci

22:43

8. miesto

Michal Duda

5 km chôdza dorastenci

28:14

17. miesto

Lucia Rusková

5 km chôdza dorastenky

28:40

17. miesto

Nikoleta Ševčíková

5 km chôdza dorastenky

30:51

25. miesto

Anežka Krestianková

5 km chôdza dorastenky

31:58

30. miesto

Michaela Beličková

5 km chôdza dorastenky

33:18

Dudinská 50-tka a MSsAZ, Dudince 23.4.2018

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1km chôdza prípravka dievčatá

5:11

  1. miesto

Patrik Nemčok

3km chôdza starší žiaci

13:36

2. miesto

Nina Knoppová

1km prípravka dievčatá

5:54

2. miesto

Lukáš Rosenbaum

1km prípravka chlapci

5:19

2. miesto

Filip Krestianko

1km mladší žiaci

4:58

2. miesto

Michaela Beličková

3 km staršie žiačky

18:27

2. miesto

Michal Duda

3 km starší žiaci

16:19

3. miesto

Simona Stachová

1km prípravka dievčatá

6:19

3. miesto

Henrieta Pastoreková

1km mladšie žiačky

5:36

3. miesto

Richard Pastorek

3km starší žiaci

17:52

Halové Majstrovstvá Slovenska v chôdzi, Bratislava 28.1.2018

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Patrik Nemčok

2000m chôdza starší žiaci

8:45,15

2. miesto

Lucia Rusková

3000m chôdza dorastenky

17:09,54

2. miesto

Filip Krestianko

1000m chôdza mladší žiaci

4:52,59

3. miesto

Michal Duda

2000m chôdza starší žiaci

10:24,17

3. miesto

Anežka Krestianková

2000m chôdza staršie žiačky

11:33,37

Majstrovstvá SsAZ, Banská Bystrica 13.1.2018

Umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1000m chôdza najmladšie žiačky

5:35,0

  1. miesto

Anežka Krestianková

2000m chôdza staršie žiačky

11:49,32

  1. miesto

Michal Duda

2000m chôdza starší žiaci

10:51,64

2. miesto

Nina Knoppová

1000m chôdza najmladšie žiačky

6:27,56

2. miesto

Samuel Libiak

1000m chôdza najmladší žiaci

5:21,20

2. miesto

Filip Krestianko

1000m chôdza mladší žiaci

4:58,55

2. miesto

Richard Pastorek

2000m chôdza starší žiaci

12:34,00

3. miesto

Simona Stachová

1000m chôdza najmladšie žiačky

6:37,96

3. miesto

Michaela Beličková

2000m chôdza staršie žiačky

12:42,34

3. miesto

Brook Simons

2000m chôdza starší žiaci

13:06,97

4. miesto

Richard Zámečník

1000m chôdza najmladší žiaci

5:25,34

5. miesto

Jakub Mažgút

1000m chôdza najmladší žiaci

6:07,00

6. miesto

Samuel Harman

1000m chôdza najmladší žiaci

6:08,10

6. miesto

Henrieta Pastoreková

1000m chôdza mladšie žiačky

5:53,73

7. miesto

Michaela Lapinová

1000m chôdza najmladšie žiačky

7:13,80

7. miesto

Sofia Potančoková

1000m chôdza mladšie žiačky

5:54,47

8. miesto

Paulína Bartovičová

1000m chôdza najmladšie žiačky

7:16,28

8. miesto

Viliam Donoval

1000m chôdza najmladší žiaci

7:33,76

10. miesto

Zuzka Pôbišová

1000m chôdza najmladšie žiačky

7:31,43

12. miesto

Veronika Červenáková

1000m chôdza najmladšie žiačky

7:56,24

Banskobystrický chodecký míting, Banská Bystrica 30.9. 2017

Medailové umiestnenia pretekárov ŠK BCF Dukla BB

  1. miesto

Kristína Zámečníková

1km chôdza prípravka žiačky

5:25,3

  1. miesto

Samuel Libiak

1km chôdza prípravka žiaci

5:27,6

2. miesto

Tomáš Bobok

1km chôdza prípravka žiaci

5:47,0

2. miesto

Filip Krestianko

1km chôdza žiaci

4:50,9.

3. miesto

Veronika Červenáková

500m chôdza prípravka žiačky

2:57,3

3. miesto

Richard Zámečník

500m chôdza prípravka žiaci

2:28,2

3. miesto

Henrieta Pastoreková

1km chôdza prípravka žiačky

5:45,0

3. miesto

Jakub Mažgút

1km chôdza prípravka žiaci

6:10,3

3. miesto

Michal Duda

1km chôdza žiaci

4:57,8